Нормативно - правове забезпечення

І знову перемоги

Вкотре переконалася, що найталановитіші діти – УЧНІ НАШОЇ ШКОЛИ! Вони талановиті, креативні, комунікабельні, з легкістю входять в будь-яку роль, вільно почуваються на великій сцені. Ці всі риси продемонстрували Пономарчук Олексій та Сорокін Іван захищаючи честь Каланчацької ОТГ та своєї школи 20 березня 2018 року на ІV обласному фестивалі виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». У фінальному етапі взяли участь півтори сотні учасників з усієї області. Обоє наших учнів посіли призові місця: Пономарчук Олексій (9-В клас)  ІІІ місце у категорії "вокалісти", а Сорокін Іван (5-Б клас) ІІ місце  у категорії "автори",  з чим щиросердно їх вітаємо!

"Українські візерунки"

Останнього тижня лютого відбувся яскравий захід "Українські візерунки" із запрошенням батьківської громадськості. Підготували і провели свято учні 7-А та 7-Б класів (класні керівники Веремієнко О.В., Обух В.І.).

День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Уже традиційно у школі щороку 15 лютого для старшокласників проводиться захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До школи завжди приходить Шередько В.І., який ділиться з учнями спогадами про ті нелегкі часи…

Свято Масляної

15 січня відбувся загальношкільний захід – свято Масляної, який підготував і провів 5-Б клас (класний керівник Зінченко Ю.С.) Під час свята учні зиму проводжали , а весну запрошували  у наш край.

Вони помирали, щоб жила Україна…


21 лютого в Каланчацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 учнями 9-Б класу була проведена лінійка пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні (20.02). В ході заходу відбулося вшанування подвигу тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

«Це моя земля-буду її патріотом»

22 лютого було проведено квест –гру «Це моя земля-буду її патріотом», в рамках зимового таборування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв шкіл Каланчацького ОТГ. В підсумку, І місце- КаланчацькаЗОШ№1 та Олександрівська ЗОШ; ІІ місце – Гаврилівська ЗОШ; ІІІ місце – Каланчацька ЗОШ№2 та Новопавлівський НВК; ІV місце- Новокиївський НВК; за участь – Роздольненський НВК. Рої були відзначені грамотами відділу освіти ,молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради. Дякуємо організаторам за чудово проведенні змагання.

Скайп-зустріч

Вже третій рік поспіль школа співпрацює з Покровською школою №2 Донецької області. 22 січня  2018 року відбулася  скайп-зустріч третьокласників Каланчацької ЗОШ 1 та Покровської ЗОШ 2 Донецької області, присвячена Дню Соборності України.  Діти навчаються за НПП "Інтелект України", мають спільні інтереси та мрії. Одна з них - мир на рідній землі.

Акція «Турбота»

Рій  школи «СКІФ» у рамках акції «Турбота» веде патронат могил загиблих випускників школи, учасників антитерористичної операції на Сході України.

Перед світлою пам'ятю твоєю,
ми голови схиляєм  до землі.
Спасибі тобі наш, герою,
що не бачимо тієї ми війни.

День Соборності України.

         22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, щорічно відзначається День Соборності України. Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак 2014 року Указом Президента Петра Порошенка свято було відновлено як День Соборності України. Святкову лінійку до відзначення свята, підготували учні 10-Б класу разом з класним керівником Капленко Н.В.

Вечір-реквієм “Герої не вмирають…Просто йдуть…”


У січні проведено вечір-реквієм “Герої не вмирають…Просто йдуть…”
присвячений пам'яті загиблим "Кіборгам", які захищали нашу Батьківщину та віддали життя за її цілісність. Серед них був і наш земляк Береза Олександр Григорович, випускник нашої школи.

" Де Коза ходить - там жито родить..."

Саме під такою назвою у січні 2018 року пройшло свято Маланки у формі театральної вистави, яку підготували учні 5-А класу разом з класним керівником Тадевосян Л.Д.