Загальна інформація для батьків

Даруємо радість дітям…

   В умовах сьогодення зростає нагальна необхідність психологічної підтримки сім’ї, в якій виховуються діти з особливими освітніми потребами.

   Саме тому з ініціативи адміністрації школи та за сприяння батьківського комітету 7 років поспіль започатковано благодійну доброчинну акцію «Даруємо радість дітям…» для дітей-інвалідів дитинства, які за медичними показниками не підлягають навчанню в системі освіти, а перебувають на обліку й охоплені соціальною реабілітацією в закладах соціальної сфери. А в 2014 році розпочато волонтерську акцію «Турбота, яка спрямована на підтримку родин загиблих воїнів під час антитерористичної операції на Сході України, воїнів, які постраждали внаслідок бойових дій, ветеранів освіти.

   За доброю традицією в переддень різдвяних свят актив ради школи завітав до гостинних осель дітей з обмеженими можливостями з новорічними та різдвяними поздоровленнями, щоб подарувати їм справжнє відчуття здійснення дитячих мрій й отримати гостинці з рук самого Діда Мороза. Приємно, що цю відповідальну й почесну місію взяв на себе молодий колега, вчитель фізичної культури Сметанін В.В.

   А кращі волонтерські загони 8-А та 9-Б класів, класні керівники Стародуб Т.І., Капленко Н.В. цієї різдвяної днини відвідали й привітали зі святами родини загиблих воїнів світла, випускників школи Олександра Берези та Юрія Іржика.

   Відвідуючи та спілкуючи із сім’ями мене не полишало відчуття великої дружньої родини й безмежної вдячності рідним за їх материнську любов і батьківську турботу про цих особливих дітей.

   Користуючись нагодою, хочеться висловити подяку голові батьківського комітету школи Желдаковій Т.В. за небайдужість до життєвої долі дітей соціально вразливих категорій, її відкрите серце й надійну руку допомоги.

                                                                             Л.Бучевська, практичний психолог Каланчацької ЗОШ №1