Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Інформація: Коронавірус

ОНОВЛЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ
Шановні учасники освітнього процесу нашого опорного закладу та філії! З 06.04.2020 р. по 24.04.2020 р. заклад освіти працює з учнями знову дистанційно, але оновлено:
- базовою платформою для обліку навчальної роботи стає Google Classroom;
- допоміжний характер для зручної дистанційної роботи і далі мають "Мій клас", "На урок";
- спілкуємось у якісних та зручних відеочатах Skype, Zoom;
- кому зручно, використовуємо Viber, Telegram.
Усім, хто не має технічної можливості працювати з ЕОП, зателефонують класні керівники та проінформують про завдання від вчителів.
Також повідомляємо про телетрансляцію уроків на українських каналах. Всім здоров'я і до зустрічі у стінах рідного закладу.

Що треба знати про коронавірус

"Мій клас" в дії! Сучасно працюють учні 4-а класу на уроці інформатики та використовують гаджети правильно з освітньою метою.Урок у Бродовської О.М.

Вітаємо з призовим ІІІ місцем учасника обласного етапу з математики Дичка Володимира та вчителя Шаповалову Л.М.!

Пишаємося вами!

Вітаємо Тютюник Діану з перемогою
( ІІІ місце у обласному етапі олімпіади з біології)
Вітаємо вчителя Гречковську Г.В.! Дякуємо Вам

Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2020 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.

Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.

Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», одна з них -  успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні,  на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).

Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на нашому сайті «Інтелект України».

Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання - професійні зустрічі з психологом Проєкту Щербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.

А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.

Команда «Інтелекту України»

Ресурсна кімната

З вересня 2019 року у ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» працює ресурсна кімната для дітей з ООП, які навчаються в інклюзивних класах опорного закладу.

Перше засідання ради опорного закладу

Затверджуємо режим роботи закладу,погоджуємо робочі навчальні плани,знайомимось з Положенням про академічну доброчесність,Положенням про забезпечення внутрішньої системи якості освіти,індивідуальними формами здобуття ЗСО.

УВАГА !

31 СІЧНЯ  2019  РОКУ  О  16.00 год.

в ОЗ «Каланчацький  ЗПЗСО  №1» відбудуться збори  для батьків 

майбутніх  першокласників

(актова зала)

 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ

батьки (особи, що їх замінюють) для  зустрічі  з адміністрацією закладу та ознайомлення з порядком зарахування до 1-класу.

Урок громадянської освіти

Зустріч за круглим столом з селищним головою Зінчуком В.К. та учнями 10-11 класів. Тема: "Каланчацька ОТГ. Проблеми і перспективи."

Посвята учнів 2-х класів до організації "Козачата"

Посвята учнів 2-х класів до організації "Козачата". Почесну місію посвячення провели представники Каланчацького козацтва по закінченню кожному класу було вручено посвідчення та почесні козацькі грамоти.

Воїни світла

Нова традиція започаткувалась у закладі, щороку до Дня захисника України з метою увіковічення пам'яті героїчного подвигу випускників школи Берези Олександра та Іржика Юрія, які загинули під час АТО проводитимуться "Богатирські ігри" на Кубок пам'ять "Воїнів Світла". 17 жовтня у поєдинку за кубок зійшлися дві команди 10-А класу та збірна 11-х класів. Хлопці показали свою спритність, відвагу, на усіх етапах змагань за ними слідкувало поважне суддівство, представники Каланчацького куреня Прогнойської паланки Херсонського коша, а також батько загиблого воїна Олександра Берези, який і вручив кубок переможцям.

ООН: учора, сьогодні, завтра

11-А клас, разом з класним керівником Васютинською С.І. брали участь у квесті "ООН: учора, сьогодні, завтра", який проходив на Історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 30-31 жовтня 2018 року у м.Києві.

Диктант національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, до Дня української писемності та мови "Українське радіо" проводило традиційний диктант національної єдності, до якого учні 11-Б класу разом з класним керівником Капленко Н.В. з радістю долучилися.

Відкриття конкурсу знавців української мови імені П.Яцика.

«Калинка» знову скликає друзів

Доброго ранку, вихованці табору,
Доброго ранку, ліси і поля,
Доброго ранку, плането Земля.
Сонечко в небі, тебе я вітаю,
Щастя й здоров’я всім людям бажаю.

Такими привітними словами 30 травня 2018 року розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку із денним перебуванням валеологічного профілю "Калинка". Основна мета нашої роботи полягає у тому, щоб у дітей надовго збереглося в пам’яті веселе, гомінке літо і вони повернулися до навчального процесу здоровими, повними сил, творчої наснаги та готовими успішно реалізувати всі свої таланти і здібності. Пріоритетними напрямками роботи нашого табору є оздоровлення, виховання і творчий розвиток дітей. Сьогодні, це добре налагоджений процес, який, не зважаючи на певний досвід, з кожним роком усе більше удосконалюється. Позитивним у роботі пришкільного табору є те, що учні початкових класів, а саме, із багатодітних, малозабезпечених родин, працівників агропромислового комплексу і соціальної сфери, діти внутрішньо переміщених осіб, батьки яких є учасниками АТО (ООС), які стоять на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані учні нашої школи у кількості 80 осіб, мають можливість протягом 14 днів гарно відпочити, повноцінно харчуватись, розважатись під наглядом висококваліфікованих вихователів.


Керівник пришкільного табору "Калинка"
Каланчацької загальноосвітньої школи І - ІІІ ст.№1
Жук Н.М.

День цивільного захисту і обєктивного тренування

20 квітня на базі школи було проведенно « День цивільного захисту і обєктивного тренування» .
Організовано та проведено засідання штабу , шкільні лінійки та зустрічей учнів 1-4-х, 5-6-х класів з представниками служби цивільного захисту Каланчацького районного сектору начальником караулу 12 ДПРИ ГУ ДСНС України у Херсонській області капітаном суз Макартетом Є. В., а також зас. начальника 12 ДПРИ ГУ ДСНС України у Херсонській області ст. лейтенантом суз Лесюком О.Т.
Проходило обєктивне тренування за сигналом тривоги- школу успішно евакуйовано за 2 хв.
На годинах спілкування відпрацьовували прийоми першої долікарської допомоги , в класах працювали сан пости. Учні дізнались, що треба робити при нещасних випадках.

Всеукраїнський конкурс з фрацузької мови "Галлус"

У 2017-2018 н.р. відбувся VII Всеукраїнський конкурс з французької мови "Галлус" у якому взяли участь 11 учнів 7-А, 9-А та 9-В класів. Вітаєтом Баркевич Діану(9-В) та Рябініну Анастасію (9-В) які отримали золоті сертифікати та увійшли до сімки переможців Херсонської області.