Новини

«Калинка» знову скликає друзів

Доброго ранку, вихованці табору,
Доброго ранку, ліси і поля,
Доброго ранку, плането Земля.
Сонечко в небі, тебе я вітаю,
Щастя й здоров’я всім людям бажаю.

Такими привітними словами 30 травня 2018 року розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку із денним перебуванням валеологічного профілю "Калинка". Основна мета нашої роботи полягає у тому, щоб у дітей надовго збереглося в пам’яті веселе, гомінке літо і вони повернулися до навчального процесу здоровими, повними сил, творчої наснаги та готовими успішно реалізувати всі свої таланти і здібності. Пріоритетними напрямками роботи нашого табору є оздоровлення, виховання і творчий розвиток дітей. Сьогодні, це добре налагоджений процес, який, не зважаючи на певний досвід, з кожним роком усе більше удосконалюється. Позитивним у роботі пришкільного табору є те, що учні початкових класів, а саме, із багатодітних, малозабезпечених родин, працівників агропромислового комплексу і соціальної сфери, діти внутрішньо переміщених осіб, батьки яких є учасниками АТО (ООС), які стоять на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані учні нашої школи у кількості 80 осіб, мають можливість протягом 14 днів гарно відпочити, повноцінно харчуватись, розважатись під наглядом висококваліфікованих вихователів.


Керівник пришкільного табору "Калинка"
Каланчацької загальноосвітньої школи І - ІІІ ст.№1
Жук Н.М.

День цивільного захисту і обєктивного тренування

20 квітня на базі школи було проведенно « День цивільного захисту і обєктивного тренування» .
Організовано та проведено засідання штабу , шкільні лінійки та зустрічей учнів 1-4-х, 5-6-х класів з представниками служби цивільного захисту Каланчацького районного сектору начальником караулу 12 ДПРИ ГУ ДСНС України у Херсонській області капітаном суз Макартетом Є. В., а також зас. начальника 12 ДПРИ ГУ ДСНС України у Херсонській області ст. лейтенантом суз Лесюком О.Т.
Проходило обєктивне тренування за сигналом тривоги- школу успішно евакуйовано за 2 хв.
На годинах спілкування відпрацьовували прийоми першої долікарської допомоги , в класах працювали сан пости. Учні дізнались, що треба робити при нещасних випадках.

Всеукраїнський конкурс з фрацузької мови "Галлус"

У 2017-2018 н.р. відбувся VII Всеукраїнський конкурс з французької мови "Галлус" у якому взяли участь 11 учнів 7-А, 9-А та 9-В класів. Вітаєтом Баркевич Діану(9-В) та Рябініну Анастасію (9-В) які отримали золоті сертифікати та увійшли до сімки переможців Херсонської області.

 ЧЕМПІОНИ КАЛАНЧАЦЬКОЇ ОТГ  У 2018 РОЦІ СЕРЕД ФУТБОЛЬНИХ КОМАНД ЗНЗ

«Земля – наш спільний дім»

15 березня в ЦДЮТ пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля –наш спільний дім» (учнівських екологічних агітбригад шкіл Каланчацької ОТГ). Творчі виступи учнів були присвячені темі : «Раціональне природокористування», висвітлення різнопланових аспектів екології.
Екобригади були відзначені дипломами відділу освіти , молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради. Наша команда посіла ІІ місце.

Сміємося - значить не здаємося!

У перші весняні дні у школі проводився вечір гумору "Ліга сміху" між учителями англійської мови та учнями 11-х класів. Вечір видався легким та веселим. Як учасники команд, так і глядачі отримали масу задоволення і позитиву. А найголовніше - те, що, незважаючи на дух змагання, спільна організація гуморини допомогла скріпити дружні взаємини між учнями та педагогами.

Наші cheerleaders

Нещодавно у школі утворилася команда підтримки із старшокласниць, так би мовити cheerleaders (керівник Годунко Є.В.).  І вже у них відбувся дебют – виступ на турнірі з настільного тенісу серед працівників закладів освіти Каланчацької ОТГ, в якому брали участь педагоги школи. Бажаємо дівчатам подальших успіхів!

Квест з англійської мови

Легко і весело пройшло  узагальнення знань з трьох тем англійської мови учнями 7-Б (ІІ група) у формі квесту. Учні активно виконували завдання, шукаючи підказки по школі. Стане на погоді обов'язково пограємо ще, але уже на свіжому повітрі!

Педагогічна рада

Наприкінці лютого 2018 року відбулася педагогічна рада, під час якої класні керівники ділились досвідом, застосовуючи активні форми роботи. Педагоги мали змогу відчути себе учнями, трішки позмагатися.

Благодійний ярмарок "Масляна іде..."

15 лютого у день Стрітення Господнього, наша школа влаштувала благодійний ярмарок "Масляна іде..."до якого готувалися заздалегіть учні, батьки та вчителі. Сподіваюсь, це стане доброю традицією і ми щорічно влаштовуватимемо ярмарок, саме в цей час. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Я сподіваюсь, що наші учні навіть коли закінчать школу теж займатимуться благодійністю.

Допомога зимуючим птахам

Радіємо з того, що наші діти не байдужі до пернатих друзів наших менших...підгодовують,виготовляють годівнички. Адже в зимовий період, пташкам дуже важко знайти собі їжу. Дякуємо учням 6-А та 5-В класу , їхнім класним керівникам Боженко Т.О., Глушко В.В. за те, що не лишають пташок зимовими днями.

Новий рік

Новий рік- пора дива, казкова пора. На це свято чекають як діти ,так і дорослі. З 2018 Новим роком дітлахів привітали Дід Мороз і Снігуронька.  Учні початкових класів отримали солодкі подарунки, а середніх та старших чудові призи за участь у конкурсах. Велика вдячність батьківській громадськості школи за допомогу у придбанні  призів.

Спортивні змагання до Дня Святого Миколая

Спортивні змагання до Дня Святого Миколая "Тато, мама, я - спортивна сім'я" для учнів 5-х класів.Дякуємо,Любоньку Євгенію Вікторовичу за гарний, святковий настрій.

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

З метою підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, формування освітнього простору Нової української школи та підвищення політичної грамотності учнів Асоціація міст України організувала Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у веб-форматі. Учнівська рада залюбки долучилася до цього вебінару. Нажаль наші запитання не прозвучали в прямому ефірі але ми з цікавістю прослухали запитання інших шкіл.

"Тато, мама, я - спортивна с'імя"

07 грудня 2017 року вчителем фізичного виховання Любоньком Є.В. були проведені змагання "Тато, мама, я - спортивна с'імя" серед учнів 7-А та 7-Б класів. На змаганнях була присутня спортивна та головне дружня атмосфера. Дякуємо учасникам, вболівальникам та організатору змагань за веселий настрій.

Шукаємо альтернативу ялинці!

Підготовка до участі в обласних конкурсах та акціях: «Альтернативна ялинка», «Креативна ялинка», «Букет замість ялинки», «Дотик янгола».

Фіналісти областної спартакіади (березень 2018 року) у м.Каховка

"В світі казок"

Захід було проведено в 4-Б класі вчителем Кравченко Р.О.

Відеолекторій до Дня пам’яті жерт Голокосту

Інформаційний дайджест До Дня пам’яті героям Крут