Новини

Даруємо радість дітям

“ Даруємо радість дітям” під таким гаслом у Каланчацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулася благодійна акція для дітей з обмеженими можливостями, які за медичними показниками не підлягають навчанню в системі освіти, а перебувають на обліку й охоплені реабілітацією в закладах соціальної сфери.
За доброю традицією щорічно, напередодні новорічних свят з ініціативи адміністрації та за сприяння ради школи, учнівської ради, батьківської громадськості до оселі цих родин завітали Дід Мороз та Снігуронька з новорічними привітаннями та подарунками.
Відвідуючи з доброчинною місією сім'ї соціально вразливих категорій дітей, які потребують підвищеної педагогічної уваги й нашої участі, неможливо не перейнятися тією доброзичливою родинною атмосферою гостинності, домашнього затишку й тепла, з яким вони зустрічають довгоочікуваних і бажаних гостей.
Користуючись нагодою, хочеться доземно вклонитися батькам і рідним цих діточок за їх нелегку батьківську ношу, за любляче материнське серце, за бабусину турботу і щирі сльози вдячності, за їх життєву посвяту, віру і любов й нашу спільну радість, яку щиросердно даруємо дітям.
Л.Бучевська, практичний психолог