Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

«СНІД: знати-щоб жити!»

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацієющодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно 1 грудня. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності, вшанування пам’яті тих, хто пішов з життя. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Саме тому, 1-го грудня 2015 року в Каланчацькій ЗОШ № 1 було проведено відкритий виховний захід «СНІД: знати - щоб жити!» для старшокласників, учнів 11-х класів. Метою виховного заходу було поглиблення та розширення знань учнів про способи передачі та профілактики ВІЛ/СНІД.

Ведучі заходу, учениці 10-А класу Вареня Катерина, Яковлєва Вікторія та Нотич Єлизавета, ознайомили присутніх із статистикою захворюваності ВІЛ/СНІДу в Україні та світі, шляхами передачі вірусу та способами профілактики хвороби.

У ході заходу старшокласниками було переглянуто відеоролики про наслідки цієї небезпечної хвороби та фотопроект «Відкриті обличчя», який не залишив байдужим до даної проблеми жодного із присутніх у залі. Також проведено вікторину для глядачів.

Завершився захід життєстверджуючим флешмобом у виконанні учениць 10-А та   11-А класів.