Інформація

 

         Освіта має розвиватися так, щоб забезпечити не сьогоднішній, а завтрашній день. У практику роботи навчальних закладів упроваджується дуже багато інноваційних технологій і проектів.  Не залишилася осторонь і Каланчацька ЗОШ І-ІІІ  ступенів №1, у якій з 2015/2016 навчального року відкрито перший клас, який навчається за програмою   Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Цей проект реалізується у початковій школі на базі державних програм з різних навчальних дисциплін. Програма розроблена таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. До загальношкільних предметів введені нові: «Навчаємося разом», на якому діти розвивають пам’ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією; предмет «Еврика», на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Крім обов’язкових уроків фізичної культури, кілька разів упродовж кожного уроку учні беруть участь у музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують релаксуючі елементи.

                  До проекту пропонується власний навчально-методичний комплект (підручники – зошити з друкованою основою, посібники для вчителя), забезпечення комп'ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами).

               22 дошкільнят, пройшовши серйозний конкурсний відбір, ось уже другий місяць із задоволенням навчаються за новою програмою та опановують незвичні для них предмети. Переваги навчання у такому класі – абсолютно інша методика навчання читанню, письму, розв’язуванню математичних задач. Закінчився вересень, а першокласники уже читають, знають безліч перлин народної мудрості, віршів і пісень. Крім того, вивчають англійську мову за поглибленою програмою. Інтеграція – ось головна родзинка навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності та відеоматеріалам, навчання стає більш зрозумілим і цікавим, перетворює рутинний процес засвоєння знань на ненав’язливий та захоплюючий. Уроки – це радість пізнання разом із досвідченим педагогом Кравченко Ларисою Дмитрівною. Ми віримо, що проект допоможе виявити і повністю реалізувати творчий потенціал академічно обдарованої дитини.