Виховні заходи

Світ книги

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.  Книга – мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Нерідко книга, прочитана вами в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. Особливо казки!

Вважається, що дитячі казки допомагають дітям зрозуміти оточуючу їх дійсність. Адже будь-яка казка розповідає про стосунки між людьми, про шляхи виходу зі складних життєвих ситуацій.

2 лютого учні 3-А класу (класний керывник БєлєнковаН.В.) завітали до районної дитячої бібліотеки на урок-вікторину, присвячену 135-ій річниці від дня народження Алана Александра Мілна, англійського дитячого письменника, творця Вінні Пуха . В затишному приміщенні нас привітно зустріла бібліотекар Красновська Інна Сергіївна, яка розповіла про видатного письменника та провела вікторину за текстом відомої казки.

Інна Сергіївна підготувала купу цікавих і веселих завдань, які розподілила між групами. Учні з захопленням відгадували загадки, складали вірші, знаходили зайві слова на кульках Пятачка, заселяли бджілок у вулики тощо. А в кінці змагання на дітей чекали солодкі призи.

Зустріч у бібліотеці виявилася корисною і приємною. Наша велика вдячність бібліотекарю Красновськый Інні Сергіївні.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!