Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1»

Ярмарок

06 грудня в ОЗ "Каланчацький ЗПЗСО 1" пройшов благодійний ярмарок "На зустріч мрії". Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до проведення ярмарку, у ході якого зібрано 5492 гривні 25 копійок.

Вчимося бути толерантними

ТРЕНІНГ: "Вчимося бути толерантними"
Мета: сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати їх уяву у пошуках власного розуміння толерантності;сприяти формуванню цінісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок.

Квест «Лідер+»

Україна - країна нескорених
В історію нашої країни увійшла ще одна подія, яка змінила державу, народ, наше життя. Україна стала територією Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Коли вислів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», став не просто для сучасної історії української нації словами гімну, це стало станом душі.
З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов двохетапний урочистий захід для школярів громади. Він вкотре нагадав молодому поколінню про минулі роки та змусив зазирнути у світле майбутнє.
Після закінчення урочистої частини відбувся квест «Лідер+»
Школярі розділились на команди і працювали на семи маршрутних станціях. На кожній станції вони отримували завдання , з якими повинні були справитись протягом 5 хвилин.
Впродовж всього квесту жодне дитяче обличчя не було засмученим, а лиш зацікавлення і радість світилася в очах підлітків.Ми отримали І-місце!!!

Конкурс Мої права

День самоврядування

День учнівського самоврядування....на один день учні стали адміністрацією та вчителями.
Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, закладу. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання закладу – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.
5 жовтня у закладі - відбувся День учнівського самоврядування. Цього дня учні взяли на себе обов’язки учителів та адміністрації закладу.

Організація учнівського самоврядування

Гіпакіріс грудень 2017 року

День святого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!

Святкування новорічних ранків та вечора для старшокласників

«У пошуках Нового року» у Каланчацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Виставка дитячих малюнків

«МОВА ВУЛИЦІ»