Учнівське самоврядування

9 листопада - День української писемності та мови

Любіть красу своєї мови,
Звучання слів і запах слів:
Це квітка ніжна і чудова
З широких батьківських степів.
Всі каравани знайдуть воду
В краю пустель і злих негод:
Як річка, з роду і до роду,
Там мова з’єднує народ.
-Терень Масенко-


9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
Цьогорічне відзначення Дня української писемності та мови в ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» розпочалося з урочистого відкриття свята. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.
Упродовж дня проводилися різні заходи: конкурси, квести, вікторини. Також сьогодні на Українському радіо традиційно відбувся радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Учні 7-11 кл. долучилися до цієї акції.
Сьогодні у нашому закладі ще проходив I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів. Дякуємо за участь і хай переможе сильніший!
Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Гіпакіріс №82

Ну ось і пролунав перший дзвоник в ОЗ “Каланчацький ЗПЗСО №1”.


Перший дзвоник-новий, цікавий. Першокласники проходили квест-знайомство з закладом, учні 2-4 класів, відвідали осередок "Митців-мандрівників", 5-ті класи-здійснили захоплюючу подорож хімічними, фізичними та біологічними науками, 6-7 класи, відвідали осередок "Спорту та здоров'я", 8-10 класи,відвідали осередок "Ритму і танцю". Вітаємо усіх з початком нового навчального року, бажаємо творчих злетів і перемог!

Червоні вітрила

06 вересня 2019 року в с.м.т. Лазурне на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила» проходив обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться щорічно, з метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження життя людей, а також навчання правилам безпеки життєдіяльності. Каланчацька команда ДЮП «Фенікс» в складі 6 чоловік: Кім Вікторії, Нотич Анни, Руденко Катерини, Бабич Мілени, Пономарчук Юлії, Бруяка Дар'ї під керівництвом Попкової Юлії Юріївни взяла участь у фестивалі .Під час виступу підкорювала глядачів своїм знання пожежної справи, артистизмом та кмітливістю, за що отримала перемогу в номінації «Актуальність теми». Всі учасники отримали грамоти і призи від Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області та спонсорів. Дякуємо команді за участь та бажаємо творчої наснаги.

Учнівське самоврядування ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1»

Ярмарок

06 грудня в ОЗ "Каланчацький ЗПЗСО 1" пройшов благодійний ярмарок "На зустріч мрії". Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до проведення ярмарку, у ході якого зібрано 5492 гривні 25 копійок.

Вчимося бути толерантними

ТРЕНІНГ: "Вчимося бути толерантними"
Мета: сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати їх уяву у пошуках власного розуміння толерантності;сприяти формуванню цінісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок.

Квест «Лідер+»

Україна - країна нескорених
В історію нашої країни увійшла ще одна подія, яка змінила державу, народ, наше життя. Україна стала територією Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Коли вислів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», став не просто для сучасної історії української нації словами гімну, це стало станом душі.
З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов двохетапний урочистий захід для школярів громади. Він вкотре нагадав молодому поколінню про минулі роки та змусив зазирнути у світле майбутнє.
Після закінчення урочистої частини відбувся квест «Лідер+»
Школярі розділились на команди і працювали на семи маршрутних станціях. На кожній станції вони отримували завдання , з якими повинні були справитись протягом 5 хвилин.
Впродовж всього квесту жодне дитяче обличчя не було засмученим, а лиш зацікавлення і радість світилася в очах підлітків.Ми отримали І-місце!!!

Конкурс Мої права

День самоврядування

День учнівського самоврядування....на один день учні стали адміністрацією та вчителями.
Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, закладу. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання закладу – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.
5 жовтня у закладі - відбувся День учнівського самоврядування. Цього дня учні взяли на себе обов’язки учителів та адміністрації закладу.

Організація учнівського самоврядування