Виховуємо патріота України

Джура

Вітаємо рій "Скіф" Сокіл("Джура") керівник Любонько Є.В. за перше місце у грі-квесті "Патріоти України"

Вшанування пам'яті загиблих воїнів

Вшанування пам'яті загиблих воїнів, захисників з нагоди відзначення Дня Козацтва та Дня захисника України.
Щоб пам'ять наша ніколи не згасла,
Щоб знали дорослі і діти малі,
Кому шану повинні віддати
За те що є мир на нашій землі..

Відкриття могили Василю Собченку

Учасники гуртка музейної справи та їх керівник Бучевська Л. М. стали свідками повернення ім'я загиблому солдату Василю Максимовичу Собченку воїну-визволителю.

І знову перемоги

Вкотре переконалася, що найталановитіші діти – УЧНІ НАШОЇ ШКОЛИ! Вони талановиті, креативні, комунікабельні, з легкістю входять в будь-яку роль, вільно почуваються на великій сцені. Ці всі риси продемонстрували Пономарчук Олексій та Сорокін Іван захищаючи честь Каланчацької ОТГ та своєї школи 20 березня 2018 року на ІV обласному фестивалі виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». У фінальному етапі взяли участь півтори сотні учасників з усієї області. Обоє наших учнів посіли призові місця: Пономарчук Олексій (9-В клас)  ІІІ місце у категорії "вокалісти", а Сорокін Іван (5-Б клас) ІІ місце  у категорії "автори",  з чим щиросердно їх вітаємо!

"Українські візерунки"

Останнього тижня лютого відбувся яскравий захід "Українські візерунки" із запрошенням батьківської громадськості. Підготували і провели свято учні 7-А та 7-Б класів (класні керівники Веремієнко О.В., Обух В.І.).

День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Уже традиційно у школі щороку 15 лютого для старшокласників проводиться захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. До школи завжди приходить Шередько В.І., який ділиться з учнями спогадами про ті нелегкі часи…

Свято Масляної

15 січня відбувся загальношкільний захід – свято Масляної, який підготував і провів 5-Б клас (класний керівник Зінченко Ю.С.) Під час свята учні зиму проводжали , а весну запрошували  у наш край.

Вони помирали, щоб жила Україна…


21 лютого в Каланчацькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 учнями 9-Б класу була проведена лінійка пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні (20.02). В ході заходу відбулося вшанування подвигу тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

«Це моя земля-буду її патріотом»

22 лютого було проведено квест –гру «Це моя земля-буду її патріотом», в рамках зимового таборування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв шкіл Каланчацького ОТГ. В підсумку, І місце- КаланчацькаЗОШ№1 та Олександрівська ЗОШ; ІІ місце – Гаврилівська ЗОШ; ІІІ місце – Каланчацька ЗОШ№2 та Новопавлівський НВК; ІV місце- Новокиївський НВК; за участь – Роздольненський НВК. Рої були відзначені грамотами відділу освіти ,молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради. Дякуємо організаторам за чудово проведенні змагання.

Скайп-зустріч

Вже третій рік поспіль школа співпрацює з Покровською школою №2 Донецької області. 22 січня  2018 року відбулася  скайп-зустріч третьокласників Каланчацької ЗОШ 1 та Покровської ЗОШ 2 Донецької області, присвячена Дню Соборності України.  Діти навчаються за НПП "Інтелект України", мають спільні інтереси та мрії. Одна з них - мир на рідній землі.

Акція «Турбота»

Рій  школи «СКІФ» у рамках акції «Турбота» веде патронат могил загиблих випускників школи, учасників антитерористичної операції на Сході України.

Перед світлою пам'ятю твоєю,
ми голови схиляєм  до землі.
Спасибі тобі наш, герою,
що не бачимо тієї ми війни.