Виховуємо патріота України

Волонтерська та благодійна діяльність

        Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як "Міжнародний день волонтерів" закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

        За 2017 рік учнівський та педагогічний колективи школи, батьківська громадськість взяли участь у Всеукраїнських, обласних, селищних та шкільних  волонтерських акціях та операціях, спрямованих на підтримку постраждалих в АТО, малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  допомогу  в  лікуванні  учневі,   який   постраждав  внаслідок нещасного  випадку,  бійців 56-ї окремої мотопіхотної бригади,  95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Також школа є учасником національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017».

Звіт про благодійну діяльність Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Сфера(и) благодійної діяльності

(або назва благодійної акції)

-   надання допомоги для реабілітації постраждалих в АТО;

-   сприяння   соціальній  реабілітації малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

-   подання допомоги  на лікування учневі,   який   постраждав  внаслідок нещасного  випадку;

-   участь у Всеукраїнських благодійних акціях «Серце до     серця», «На зустріч мрії-VІ», «Допомога захисникам»

-   надання гуманітарної допомоги бійцям 56-ї окремої мотопіхотної бригади,  95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

 

Річний обсяг наданої благодійної допомоги в гривнях

21355, 00 коп. (двадцять одна тисяча триста  п`ятдесят п`ять гривень, 00 коп.)

Стислий опис наданої благодійної допомоги

У школі проведено благодійний ярмарок , у результаті якого зібрано  грошові кошти в сумі 7213 гривень, частина яких (5155 гр.)  за рішенням учнівської ради школи передані на лікування учня 4 класу школи Миронюка Дениса, який з тяжкими травмами перебував у обласній лікарні, 1000 гр. – для  лікування онкохворих дітей (Всеукраїнська  акція «На зустріч мрії-VІ») та 500 гр. – на  підтримку воїнів АТО ( акція «Допоможи захисникам»).

З листопада по грудень 2017 року проводилась акція «Допоможи солдату», у результаті якої зібрано гуманітарну допомогу, яка оцінена у 7000 гр.

Кожного року в школі проводиться акція «Милосердя», яка спрямована на допомогу дітям із малозабезпечених сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У 2017 році зібрано гуманітарну допомогу, яка оцінена у 3500 гр.

У 2017 році перераховано кошти у сумі 200 гр. на рахунок благодійного фонду «Серце до  серця».

2017 року школа приєдналася до Всеукраїнського проекту «Добро жменями», в результаті чого було зібрано 4 мішки кришечок, які оцінені у 500 гр. У травні 2017 року вони були передані благодійному фонду «ОВЕС», котрий започаткував цю акцію. У свою чергу, фонд відправляє матеріал для переробки на сировину-гранули. Ці гранули з пластику і використовуватимуть для виготовлення протезів для бійців АТО, або для продажу, щоб на виручені кошти купувати необхідне.

За 2017 рік учні школи сплели 2 маскувальні сітки для воїнів-прикордонників, місце дислокації яких - село Макарівка Херсонської області та для бійців  95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Цільова аудиторія: кому саме надавалася допомога, кількісна оцінка охоплених осіб

-   95-а окрема десантно-штурмова бригада;

-   56-а окрема мотопіхотна бригада;

-   воїни-прикордонники;

-   Миронюк Денис учень 4-А класу Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

-   онкохворі діти України;

-   учасники АТО;

-   постраждалі учасники АТО ;

-   діти із малозабезпечених сімей (14 осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Територія охоплення

Україна, смт Каланчак

Виконавці

Учні та батьківська громадськість Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1