Виховуємо патріота України

                                                           Як проходила «Джура» в стінах рідної школи…

    

     13-14 квітня в Каланчацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 проходив шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

     В змаганнях взяли участь козацькі рої 10-11 класів. Кожна команда в складі 10 учнів підготувала девіз, емблему та козацьку пісню. Для учасників була запропонована програма змагань: стройова підготовка, стрільба із пневматичної зброї, вікторина з історії козацтва та сучасних Збройних сил України, туристична естафета, перетягування канату, надання першої медичної допомоги.

     Переможцями шкільного етапу стали козацькі рої 10-А та 11-А класів. Висловлюємо вдячність класним колективам та класним керівникам 10-11 класів за допомогу у підготовці до шкільного етапу змагань.

       Захищати честь школи на районній Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») буде збірна команда вихованців шкільного гуртка «Джура», керівник Жук Г.І..