Загальна інформація для батьків

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Пам'ятайте, коронавірус становить небезпеку.

Індивідуальні форми здобуття повної загальної середньої освіти в ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1»

Територія обслуговування (Рішення виконавчого комітету щодо обліку дітей)

МЕРЕЖА КЛАСІВ опорного закладу
"Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1 Каланчацької селищної ради Херсонської області"
2020/2021 навчальний рік

Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти, педагогічної та управлінської діяльності
ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1»

Освітній процес на період карантину

 

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в опорному закладі
та філії в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

Шановні наші учні, батьки, колеги!
Ура! Ми йдемо до школи! Нарешті!

Але, щоб наше навчання не перервалося знову, просимо усіх дотримуватись простих правил, а саме:

· 1 вересня 2020р святкуватимемо у новому форматі: свято для учнів 1-х та 11-х класів відбудеться перед корпусом №1 о 8.15; для інших класів початок о 8.00 - місце. формат, організація та саме свято визначають класні керівники, долучається батьківська та учнівська громадськість. Не забуваємо про ЗІЗ у приміщенні закладу освіти та соціальній дистанції на подвір’ї та у коридорах !

· З 01.09.2020р вхід у приміщення опорного закладу, філії батьків, бабусь, дідусів, інших родичів заборонено. Заходять у приміщення учні, вчителі. технічний персонал. Просимо поставитись до цієї інформації з розумінням.

· Усіх учнів з 07.40 год. зустрічають класні керівники ( НУШ, початкова школа  – на подвір’ї закладу, інші класи – у класних кімнатах);

· У кожному корпусі на вхід\вихід відкрито по два входи, та для кожного класу визначено схему руху лише одними сходами чи одним коридором. ( куди й кому рухатись – інформація у класних керівників).При входах розміщено антисептики для обробки рук. По всій школі ходити не дозволяється.

· Під час перерв всі учні , вчителі, техперсонал , чергові адміністратори  ходять у масках, на уроках маски дозволено знімати і учням, і вчителям. Пам’ятаємо : зміна одноразових масок через кожні 3 години. Для використаних масок на всіх виходах знаходитимуться контейнери для утилізації використаних масок.

· Вчителі, техперсонал перед входом у заклад освіти проходитимуть температурний скринінг. Учні – візуальний огляд черговими адміністраторами та класними керівниками.

· Просимо батьків щоранку здійснювати домашній температурний скринінг та не відпускати  дітей на заняття з температурою,  головним болем, нежитем. При виявленні цих ознак у учнів батьки будуть повідомлені та терміново змушені будуть забрати дитину із закладу освіти. Заклад освіти при виявлення вищезазначених симптомів в обов’язковому порядку повідомлятиме інформацію про учня та його стан у відділ освіти та швидку медичну допомогу;

· Бажано, щоб кожен учень мав запасні масочки, пляшечку  з питною водою та, при бажанні і можливості, власний маленький антисептик.

· Особливості організації харчування усім повідомлять класні керівники.

 З повагою директор закладу освіти.

Відомість "Матеріальна база\Приміщення"

ЗВІТ директора опорного закладу «Каланчацький ЗПЗСО №1»
Каланчацької селищної ради Херсонської області Пономарьової Оксани Борисівни
за 2019-2020 навчальний рік

Щодо методичних рекомендацій з організації психолого - педагогічного консиліуму
для проведення повторної комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини