Загальна інформація для батьків

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

МЕРЕЖА КЛАСІВ опорного закладу
"Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1 Каланчацької селищної ради Херсонської області"
2020/2021 навчальний рік

Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти
ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1»

Освітній процес на період карантину

 

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в опорному закладі
та філії в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби

Шановні наші учні, батьки, колеги!
Ура! Ми йдемо до школи! Нарешті!

Але, щоб наше навчання не перервалося знову, просимо усіх дотримуватись простих правил, а саме:

· 1 вересня 2020р святкуватимемо у новому форматі: свято для учнів 1-х та 11-х класів відбудеться перед корпусом №1 о 8.15; для інших класів початок о 8.00 - місце. формат, організація та саме свято визначають класні керівники, долучається батьківська та учнівська громадськість. Не забуваємо про ЗІЗ у приміщенні закладу освіти та соціальній дистанції на подвір’ї та у коридорах !

· З 01.09.2020р вхід у приміщення опорного закладу, філії батьків, бабусь, дідусів, інших родичів заборонено. Заходять у приміщення учні, вчителі. технічний персонал. Просимо поставитись до цієї інформації з розумінням.

· Усіх учнів з 07.40 год. зустрічають класні керівники ( НУШ, початкова школа  – на подвір’ї закладу, інші класи – у класних кімнатах);

· У кожному корпусі на вхід\вихід відкрито по два входи, та для кожного класу визначено схему руху лише одними сходами чи одним коридором. ( куди й кому рухатись – інформація у класних керівників).При входах розміщено антисептики для обробки рук. По всій школі ходити не дозволяється.

· Під час перерв всі учні , вчителі, техперсонал , чергові адміністратори  ходять у масках, на уроках маски дозволено знімати і учням, і вчителям. Пам’ятаємо : зміна одноразових масок через кожні 3 години. Для використаних масок на всіх виходах знаходитимуться контейнери для утилізації використаних масок.

· Вчителі, техперсонал перед входом у заклад освіти проходитимуть температурний скринінг. Учні – візуальний огляд черговими адміністраторами та класними керівниками.

· Просимо батьків щоранку здійснювати домашній температурний скринінг та не відпускати  дітей на заняття з температурою,  головним болем, нежитем. При виявленні цих ознак у учнів батьки будуть повідомлені та терміново змушені будуть забрати дитину із закладу освіти. Заклад освіти при виявлення вищезазначених симптомів в обов’язковому порядку повідомлятиме інформацію про учня та його стан у відділ освіти та швидку медичну допомогу;

· Бажано, щоб кожен учень мав запасні масочки, пляшечку  з питною водою та, при бажанні і можливості, власний маленький антисептик.

· Особливості організації харчування усім повідомлять класні керівники.

 З повагою директор закладу освіти.

Відомість "Матеріальна база\Приміщення"

ЗВІТ директора опорного закладу «Каланчацький ЗПЗСО №1»
Каланчацької селищної ради Херсонської області Пономарьової Оксани Борисівни
за 2019-2020 навчальний рік

Щодо методичних рекомендацій з організації психолого - педагогічного консиліуму
для проведення повторної комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини

 

Графік підсумкових контрольних робіт за рік 1 (філія)

ГРАФІК ПІДСУМКОВИХ РОБІТ З ОСНОВНИХ ПРЕДМЕТІВ
ЗА 2019-2020 Н.Р. УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ОЗ «КАЛАНЧАЦЬКИЙ ЗПЗСО №1»

Увага! Шановні учні, батьки, вчителі!


Цей навчальний рік закінчуємо дистанційно.Завдання та дати підсумкових контрольних робіт за ІІ семестр (рік) можна буде знайти на ЕОП Google classroome, сайті закладу освіти("Дистанційне навчання", "Інформація для батьків").Памятаємо:усі завдання будуть оцінюватись, а оцінки занесені до класних журналів.Просимо поставитись до даної інформації серйозно та відповідально.
Усім здоров'я:фізичного та психологічного!Все буде добре!