Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Безпека на канікулах

Тренінг від Червоного Хреста

Товариства Червоного Хреста України, організувало тренінг з базових навиків "Перша допомога". Вчителі фізичної культури Любонько Є.В. та Боднарук К.Ю. відвідавши даний тренінг, набули певних вмінь та навиків надання першої медичної допомоги і отримали відповідні сертифікати.

Вручення свідоцтв 9-им класам

Традиційно, на початку червня, здобувачам освіти 9-х класів вручається їх перший, серйозний документ про базову загальну середню освіту. Тож сьогодні, учні 9-А та 9-Б класів, дотримуючись карантинних умов отримали свої свідоцтва. Вітаємо! Бажаємо успіхів на життєвому шляху!

 

Графік підсумкових контрольних робіт за рік 1 (філія)

ГРАФІК ПІДСУМКОВИХ РОБІТ З ОСНОВНИХ ПРЕДМЕТІВ
ЗА 2019-2020 Н.Р. УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ОЗ «КАЛАНЧАЦЬКИЙ ЗПЗСО №1»

Увага! Шановні учні, батьки, вчителі!


Цей навчальний рік закінчуємо дистанційно.Завдання та дати підсумкових контрольних робіт за ІІ семестр (рік) можна буде знайти на ЕОП Google classroome, сайті закладу освіти("Дистанційне навчання", "Інформація для батьків").Памятаємо:усі завдання будуть оцінюватись, а оцінки занесені до класних журналів.Просимо поставитись до даної інформації серйозно та відповідально.
Усім здоров'я:фізичного та психологічного!Все буде добре!

Шановні наші учні, батьки!


Карантин та дистанційне навчання продовжено.Знову ж таки завдання для всіх класів до 08.05. включно ви знайдете на нашому сайті kalan-school1.org.ua .У кого відсутня технічна можливість працювати через ЕОП та МД, класні керівники повідомлять вам про завдання, виконання обов'язкових робіт з основних предметів у інший спосіб (телефон, пошта, особиста зустріч (будь ласка, з дотриманням правил карантину)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕРМІНИ ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ
ДО 1-х ТА 10-х КЛАСІВ у 2020 році

Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська
школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів.
Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.
Також, за класом закріплено такі телеканали:
5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
6 клас – ZOOM та News One
7 клас – 5 канал та ZIK
8 клас – Індиго та УНІАН
9 клас – Рада та UA:Культура
10 клас – UA:Перший
11 клас – М1
Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину.
Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Інформація: Коронавірус

ОНОВЛЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ
Шановні учасники освітнього процесу нашого опорного закладу та філії! З 06.04.2020 р. по 24.04.2020 р. заклад освіти працює з учнями знову дистанційно, але оновлено:
- базовою платформою для обліку навчальної роботи стає Google Classroom;
- допоміжний характер для зручної дистанційної роботи і далі мають "Мій клас", "На урок";
- спілкуємось у якісних та зручних відеочатах Skype, Zoom;
- кому зручно, використовуємо Viber, Telegram.
Усім, хто не має технічної можливості працювати з ЕОП, зателефонують класні керівники та проінформують про завдання від вчителів.
Також повідомляємо про телетрансляцію уроків на українських каналах. Всім здоров'я і до зустрічі у стінах рідного закладу.

Що треба знати про коронавірус

"Мій клас" в дії! Сучасно працюють учні 4-а класу на уроці інформатики та використовують гаджети правильно з освітньою метою.Урок у Бродовської О.М.

Вітаємо з призовим ІІІ місцем учасника обласного етапу з математики Дичка Володимира та вчителя Шаповалову Л.М.!

Пишаємося вами!

Вітаємо Тютюник Діану з перемогою
( ІІІ місце у обласному етапі олімпіади з біології)
Вітаємо вчителя Гречковську Г.В.! Дякуємо Вам

Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2020 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.

Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.

Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», одна з них -  успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні,  на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).

Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на нашому сайті «Інтелект України».

Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання - професійні зустрічі з психологом Проєкту Щербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.

А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.

Команда «Інтелекту України»

Ресурсна кімната

З вересня 2019 року у ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» працює ресурсна кімната для дітей з ООП, які навчаються в інклюзивних класах опорного закладу.

Перше засідання ради опорного закладу

Затверджуємо режим роботи закладу,погоджуємо робочі навчальні плани,знайомимось з Положенням про академічну доброчесність,Положенням про забезпечення внутрішньої системи якості освіти,індивідуальними формами здобуття ЗСО.

УВАГА !

31 СІЧНЯ  2019  РОКУ  О  16.00 год.

в ОЗ «Каланчацький  ЗПЗСО  №1» відбудуться збори  для батьків 

майбутніх  першокласників

(актова зала)

 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ

батьки (особи, що їх замінюють) для  зустрічі  з адміністрацією закладу та ознайомлення з порядком зарахування до 1-класу.