Виховні заходи

Свято здоров'я в 4-В класі.

Година спілкування  «Чи знаєш ти свої права, дитино?»

Незабутні  миті   спілкування з ровесниками, що навчаються за НПП «Інтелект України» в м. Покровськ Донецької області. Цього разу на скап –зв’язку учні 3-А класу з класним керівником Стринжею Л.І. проводять спільну годину спілкування  «Чи знаєш ти свої права, дитино?». 

Предметно-методична декада початкових класів 16.10.18 – 26.10.18р.

Світле свято Великодня в 2-Б класі

6 квітня 2018 року у 2-Б класі (кл. Овчаренко В.М.) пройшло "Світле свято Великодня". Де діти дізналися про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Великодня.

Кольорові дні 2018

Щороку учні 4 - Б класу підгодовують пташок у холодну пору, тому і тепер активно долучилися до акції «Допоможемо зимуючим птахам». Чудові нові годівнички допомогли виготовити батьки.

У 4- Б класі проведено годину спілкування  "Добрі справи прикрашають людину"

Свято «Козацькі розваги»

13 жовтня 2017 року учні 3-В класу (класний керівник Нікитенко А.В.) святкували День українського козацтва та День захисника України.. На хлопців чекали різноманітні  конкурси, а дівчатка захоплено вболівали. Помірятись силою, заспівати пісню, відгадати питання  вікторини, заробити право називатися справжніми козаками – все під силу нашим третьокласникам! Майбутні козаки отримали сюрприз від дівчат: вітальний плакат та  пісня «Хлопці кучеряві».

Книга – хранитель мудрості

Світ книги

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.  Книга – мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Нерідко книга, прочитана вами в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. Особливо казки!

Спортивне свято «Дружні змагання» між командами 3-А, 3-Б та 3-В класів