Практична психологія та соціальна педагогіка

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

 АНАЛІЗ
виховної роботи соціального педагога

І Н Ф О Р М А Ц І Я

щодо проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства»

16 днів проти насильства

У ході проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та з метою профілактичної, просвітницької роботи, попередження випадків  можливого насилля, булінгу та інших негативних явищ серед учнівської молоді, 29 листопада 2019 р. було організовано екскурсію до Каланчацького ВП НВПГУНП .

Розірви коло

Напрямки роботи

Правила успішного спілкування з дітьми (рекомендації для батьків)

Правило №1 – Будьте чесними. Важливо говорити правду і передавати дитині своє ставлення до обговорюваної теми. Діти молодшого та середнього віку сприймають інформацію чуттєво і буквально, не через критичний розум, не оцінюючи та не зважуючи її. І якщо ми говоримо неправду, дитина обов’язково це розуміє, що залишиться в її душі незадоволеність і вона обов’язково повернеться до цього питання знову.

Практичний психолог провів для учнів 7-А класу тренінгове заняття "Мирне небо над головою"

Фестиваль кінокимерія.


Було показано фільм "Микита кожум'яка" для дітей різних соціальних категорій

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

19.10.2018 року учні 8Б класу були запрошені на екскурсію до Каланчацького ВП НВП ГУНП. Метою даної екскурсії було проведення інформаційної лекції, присвяченої Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. Інспектор з ювенальної превенції Кудряшов І.В. розповів учням про ризики та небезпеки,які можуть трапитися під час перебування їх поза межами дому у вечірній час. Діти цікавилися специфікою роботи правоохоронців, ставили різні запитання. Вдячні Каланчацькому відділу поліції за співпрацю та організацію профілактичних і профорієнтаційних заходів для учнів закладу.

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

ПЛАН РОБОТИ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА ЗІНЧЕНКО Ю.С. НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК