Виховуємо патріота України

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Осінь – час ярмаркувати!

     Вже стало доброю традицією у Каланчацькій загальноосвітній школі І—III ступенів №1 щедрої осінньої пори проводити благодійний ярмарок-розпродаж домашньої випічки, прикрас та аксесуарів ручної роботи.

      Ця осінь не стала винятком. За ініціативи учнівського самоврядування 26 жовтня 2017 року в школі відбувся благодійний захід. Учні 5-11 класів разом з батьками заздалегідь підготували товар для продажу: солодощі, різноманітну випічку, напої, канапки на будь-який смак та безліч інших смаколиків. Неабияке захоплення викликали handmade вироби: заколки для волосся, біжутерія, брошки, прикраси з бісеру. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти. Скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі.

     Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало, тож товар розійшовся менш ніж за годину. З особливим азартом домашню випічку розкуповували як маленькі школярі, так і працівники закладу, навіть батьки. Доброчинна ярмарка припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, учні скуштували смачну випічку, із задоволенням розглядали покупки один одного, ділилися враженнями, а вчителі тішилися гарним настроєм дітей. А найприємніше те, що захід став місією милосерддя й допомоги.

    Вже незадовго до завершення заходу скринька пожертв була заповнена вщерть. Зібрано  грошові кошти в сумі 7213 гривень, які за рішенням учнівської ради школи будуть передані на лікування учня 4 класу школи, який з тяжкими травмами перебуває в обласній лікарні, для лікування онкохворих дітей (Всеукраїнська  акція «Серце до серця» ) та на підтримку воїнів АТО ( акція «Допоможи солдату»).

  Такий захід є надзвичайно корисним, адже об’єднує учнівський, батьківський та педагогічний колективи школи. Крім того, подібні акції   допомагають дітям зрозуміти, що таке благодійність.

    Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи, педагоги взяли активну участь у заході.

  Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу в проведенні ярмарку батьківським комітетам класів, які підтримали учнів і зі всією душею допомагали своїй малечі в організації ярмарку.

Заступник директора з НВР                                                       О.Б.Свідова