Декада початкових класів 2020

УВАГА !

31 СІЧНЯ  2019  РОКУ  О  16.00 год.

в ОЗ «Каланчацький  ЗПЗСО  №1» відбудуться збори  для батьків 

майбутніх  першокласників

(актова зала)

 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ

батьки (особи, що їх замінюють) для  зустрічі  з адміністрацією закладу та ознайомлення з порядком зарахування до 1-класу.

УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921 рр.

 

Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. В Україні утворився альтернативний центр влади — Українська Центральна Рада (УЦР), що стала представницьким органом українських демократичних сил і очолила національно-демократичну революцію в Україні. Керівником УЦР став Михайло Грушевський.

У період 1917—1921 років Україна пережила різні форми національної державності (УНР, Українська держава, ЗУНР, Кубанська НР, а також Кримська НР яка тяжіла до об'єднання на засадах автономії), але державну незалежність втримати не змогла. Українські етнічні території були розділені між СРСР, Польською Республікою, Королівством Румунія  та Чехословатцькою Республікою. Таким чином, Українська національно-демократична революція зазнала поразки. Ця поразка була наслідком незгуртованості політичної еліти, незавершеності процесу формування нації, відмінностей між національними та соціальними завданнями визвольного руху, його обумовленості зовнішніми політичними й насамперед військовими факторами. Однак, не досягши своєї мети, Українська революція започаткувала процес формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності.

Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти

УЦОЯО розпочав пілотний
моніторинг у школах

Пілотні школи

РЕЖИМ ГПД 2017-2018

Ключові тези орієнтовних вимог до оцінювання

навчальних досягнень учнів 1-4 класів

Принципові зміни в оновлених навчальних програмах

Опис ключових змін

в оновлених програмах початкової школи

Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних

досягнень учнів початкової школи