Особливості організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання 

Шановні учасники освітнього процесу!

  З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання всі педагогічні працівники закладу згідно з розкладом  будуть проводити уроки та інші заплановані зі здобувачами освіти заходи з використанням платформи Google Classroom, відео конференції ZOOM, а також додаткових сервіси для роботи: «НаУрок», LearningApps.org, Classtime, YouTube, quizlet.com, Viber, Skype, Telegram.

При проведенні уроків не менше 30% матеріалу буде викладатися синхронно з використанням платформи ZOOM (для 1-4 класів відео-конференції тривалістю  не більше 25 хвилин; для 5-11 класів відео-конференції тривалістю не більше 35 хвилин) та 70% - асинхронно (завдання, письмові роботи, тестування, інтерактивні вправи, флеш-картки, презентації, відео та аудіо пояснення, тощо)  через  сервіс Google Classroom.

Режим роботи:

Початок занять о 08:00

 Розклад уроків - https://kalan-school1.org.ua/osvitnii-protses/navchalnij-protses-2/rozklad-urokiv

   Класними керівниками 1-11 класів буде підтримуватися зв'язок з батьками здобувачів освіти через месенджери Viber, Skype, Telegram, електронну пошту. Також, з метою підготовки до  ДПА та ЗНО для випускників 9,11-х класів  будуть проведені  онлайн - консультації з використанням платформи ZOOM.

Здобувачі освіти, які не мають технічних можливостей для активної участі в освітньому процесі з використанням технологій дистанційного навчання мають змогу отримати завдання та роз’яснення до матеріалу в телефонному режимі.