ЗМІСТ ПРОГРАМИ ДЛЯ КОНКУРСНОГО ІСПИТУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Конкурс малюнків

Тема: Космічні фантазії. 3-А клас.

Вчитель: Ткаченко Ольга Василівна.

Результати олімпіад

УВАГА!

Триває реєстрація на інтерактивні конкурси!

Увага!

Триває реєстрація на конкурси для учнів

Утретє стартує на Херсонщині регіональний літературний конкурс імені Юрія Голобородька "Зачаровані Таврією".

 

Згідно зі спільним наказом управління освіти і науки та управління культури Херсонської ОДА від02 жовтня 2015 року  №121/312, конкурс триватимез 30 жовтня цього року, а його підсумки будуть підведені у квітні 2016.
Наказом затверджене "Положення про проведення Третього регіонального літературного конкурсу імені Ю.К.Голобородька «Зачаровані Таврією»".
Нагадаємо, щодо участі у цьому конкурсі запрошуються учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.
Роботи конкурсантів будуть оцінюватись у двох вікових категоріях:
- учні 5 – 8 класів;
- учні 9 – 11 класів.
На Конкурс подаються творчі роботи (нариси) про Таврію і таврійців, у яких розповідається про історію, сучасність Таврійського краю і людські характери та долі.
Співорганізатори конкурсу - родина Голобородьків, Херсонська академія неперервної освіти та Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки. - See more at: http://vbpi.blogspot.com/2015/10/blog-post_17.html#sthash.00DF54tr.dpuf

Розпочався ІІІ Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України у листопаді 2015 року – березні 2016 року проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (Положення додається).

Конкурс проводитиметься серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

У 2014 році автори кращих робіт були запрошені та відвідали Литовську Республіку, під час поїздки взяли участь у презентації діяльності Сейму Литовської Республіки, відвідали навчальні заклади, ознайомилися з культурною спадщиною Литви та Польщі.  

Переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» у 2016 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну. Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Києві.