Бібліотека

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Подарунок від душі

У травні бібліотека Каланчацької ЗОШ I-IIст.№1 поповнилася новими книжками, які отримали в подарунок від випускниці 1999р. золотої медалістки Стародуб- Мацибок Наталії Олександрівни.

Наша бібліотека поповнилася на 26 книг загальною сумою 1480грн.

Це книги від авторів «Розстріляного відродження» Михайль Семенка,Миколи Куліша, Клима Поліщука, Валер'яна Поліщука,Майка Йогансена. Чудові твори від письенників шістедисятників Василя Стуса, Миколи Вінграновського, Василя Симоненка. Глибокі переживання в творах Олени Теліги, Олега Ольжича, Богдана Ігора Антоновича, Богдана Лепкого та Івана Багряного. А книги від авторів Ігнація Карпова »Сонька», Кароли Гансон «Штайнгоф» та Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва» подаровані з автографами «для жителів порубіжного селища».

Від щирого серця хочемо подякувати Наталії Олександрівні за такий прекрасний подарунок для нашої бібліотеки. Адже відкриваючи книгу ти , ніби, відчиняєш двері у новий незвіданий світ, стаєш свідком і учасником тих далеких подій. Торкаючись сторінок пірнаєш у безмежний океан почуттів , переживань і думок, які не можуть лишити тебе байдужим.