Бібліотека

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

13 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови

BBC Learning English – дає можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми - один з найпопулярніших серед користувачів.

Livemocha – це справжнісінька соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Livemocha - спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі, хто просто вивчає англійську мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання - носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і все це в режимі реального часу.

Bussu – на цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника. До речі, крім англійської та російської, тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.

LinguaLeo – завдяки цьому ресурсу вивчення іноземної мови перетворюється з нудної справи на цікаву гру, яку зможе пройти кожен. А результати навчання – використати в реальному житті. Незаперечною перевагою цього кібер-репетитора є те, що йому можна приділяти будь-яку вільну хвилину. Сервіс створений у формі онлайн-гри - при реєстрації у вас з'являється віртуальне левеня Лео. Після проходження рівнів ви заробляєте "фрикадельки", якими потрібно годувати свого улюбленця. Левеня буде відкривати доступ до нових слів тільки після того, як ви його "нагодуєте". Сервіс складається з декількох розділів, наприклад у "Джунглях" знаходяться безліч матеріалів для аудіювання та читання. Тут і переклади пісень, серіалів (можете дивитись відео та одразу читати й перекладати текст), промови відомих людей. У розділі "Тренування" ви можете потренувати усі невідомі слова, які Ви додали у словник. У розділі "Саванна" ви можете спілкуватися англійською мовою з друзями, а також бачити їхні досягнення.

Duolingo – сайт, який сподобається навіть дітям. Тут пропонують численні письмові уроки та диктанти, розділ для практики вивченої лексики. За один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти та інші документи. Крім сайта, існують програми для iOS і Android.

ESLPod – жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, гумор. У такий спосіб лексика досить легко засвоюється і закріплюється.

Lang8 – ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. Щоб подякувати, ви можете перевіряти їхні вправи з російської мови.

Engvid – відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки, щоб підготуватися до іспитів або переглядати уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

Exam English – це суперсайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської.

Loyalbooks – має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину - і вивчайте мову.

LingQ - сайт надає вам базу онлайн-уроків і величезну онлайн бібліотеку матеріалів. Особливо зручно користуватись мобільними додатком сервісу для Android і iOS. Додаток дозволяє читати, перекладати та слухати різні тексти англійською мовою. Перевагою програми є так звані Ling-ви – це вибрані вами незнайомі слова, які при повторній появі в новому тексті виділятимуться певним кольором залежно від ступеня складності запам'ятовування. Ступінь складності слова ви визначаєте самі, присвоївши слову значення від 1 до 5. Недоліком LingQ є те, що в безкоштовній версії кількість створюваних Вами Ling-ів обмежена.

Rosetta Stone – це не просто сервіс для вивчення іноземної мови, а цілий набір мобільних додатків до одного з найвідоміших інтерактивних підручників. Перевагою Rosetta Stone є унікальна методика, що дозволяє вивчати мову так, як це роблять діти – інтуїтивно, без книжок з граматикою та словників. Подібний підхід досить цікавий та дієвий, адже особливістю програми є імітація занурення в англомовне середовище, в міру перебування в якому, Ви будете не просто вчити, а вбирати мову, як губка! На Rosetta Stone у Вашому розпорядженні великий набір інтерактивних уроків, метою яких є створення асоціативного ряду. RosettaStone підходить і для новачків, і для користувачів з певним рівнем знань. Також за допомогою мікрофона програма може оцінити правильність вашої вимови.

http://www.britishcouncil.org.ua/ -  Cпеціальна сторінка Британської Ради, присвячена  Року англійської мови в Україні! Тут ви знайдете багато цікавих проектів, онлайн - курсів вивчення англійської мови як для дітей так і для дорослих. Крім цього на сайті підкажуть і розкажуть як вступити у школу чи університет Великої Британії.