Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Калинка розкриває обійми

Відпочити, позмагатись,

Завжди гарно розважатись.

Гартувати дух і тіло

Зможем в таборі уміло! 

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в Каланчацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 тиша не запанувала. Господарями табору стали 72 хлопчиків та дівчаток, які виявили бажання оздоровитися в денному пришкільному таборі валеологічного профілю «Калинка» з 30 травня по 16 червня. Кожного ранку табір розкриває свої обійми діткам з багатодітних та малозабезпечених родин, обдарованим та талановитим, які стоять на диспансерному обліку, батьки яких є учасниками ти загинули в АТО, діти внутрішньо переміщених осіб та працівників агропромислового комплексу і соціальної сфери.

У складі табору 4 загони: "Динамо","Чорнобривці", "Світлячки" та" Капітошки". Як не намагалася погода ставати на перешкоді відпочинку веселощам,конкурсам, екскурсіям, змаганням не було меж. Кожний день насичений різноманітими фізкультурно - оздоровчими заходами. Це щоденна ранкова зарядка, табірна лінійка на якій оголошується план роботи на день, лунають назви і девізи загонів, проводиться нагородження найактивніших дітей грамотами табору та солодкими призами. День гарного настрою, День патріота, Фітодень, Острів піратів, День фантиків – стали у таборі найулюбленішими і вже традиційними.А скільки завзяття, артистизму, ерудиції проявили діти під час вікторин, конкурсів: "Кумири та кумирчики", "Хіт парад пісень про дружбу", мультпараді "В гостях у казки" та в "Козацьких забавах".

План роботи табору побудований так, щоб кожен день був яскравим, пізнавальним та запам'ятався дітям. Відвідування гуртків за інтересами в КЗДЮЦТ, подорожі до біосферного заповідника Асканія - Нова, до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії», екскурсії до музеїв, дитячої районної бібліотеки, пожежної частини, неодноразові поїздки на море у с. Хорли. Усі ці заходи в поєднанні з триразовим повноцінним харчуванням сприяють зміцненню здоров'я наших дітей.

                                                                  Керівник табору "Калинка"     Жук Н.М.

 

Щоб відкрити фотоальбом - натисни мене ~_^