Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Україна єднає

9 листопада 2016 року в Каланчацькій ЗОШ І-ІІІ   ступенів №1 відбулися заходи до Дня української писемності та мови. Не були байдужими до відзначення свята й учні початкової школи. Вже не перший рік учні 2-А класу, які навчаються за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України», підтримують тісний зв'язок з ровесниками ЗОШ І – ІІІ ст. №2 з м. Покровськ (Красноармійськ) Донецької області. От і цього разу класні керівники обох проектних класів організували для своїх вихованців віртуальну скайп- зустріч. Святково вбрані, піднесені, діти привітали один одного зі святом, читали вірші про рідну мову, а в кінці зустрічі разом виконали пісню про Україну.

Дивлячись на дітей, у їхні щирі очі, вкотре переконуємося, що майбутнє держави в надійних руках. Україна була, є і буде!

 

Г.С. Карман, заступник директора

з навчальної роботи

Каланчацької ЗОШ І – ІІІ ст №1