Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Спортивне свято «Дружні змагання»

18.11.2016 з метою формування тісного зв’язку в учнівських та батьківських колективах, пропаганди здорового способу життя та прищеплення любові до занять спортом було проведено спортивне свято «Дружні змагання»

В змаганнях взяли участь учні 3-х класів разом зі своїми батьками. Команди складалися з 9 учасників: по три родини від кожного класу. Так, команди «Юність» (3-А класу), «Олімпійці» (3-Б класу) та «Здоров 'ятко» (3-В класу) змагалися за звання кращих спортсменів. Бадьоро та цікаво пройшли спортивні конкурси. Батьки, учні та члени журі отримали багато позитивних емоцій. За результатами 8 конкурсів переможцем стала команда батьків та учнів 3-А класу «Юність», ІІ місце посіла команда 3-Б класу «Олімпійці», ІІІ місце - команда 3 – В класу «Здоров 'ятко»

Організатори змагань сподіваються, що спортивна гра піде на користь не лише підростаючому поколінню учнів, а й їх батькам.