Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Музика душі

Чарівний світ музики... він захоплює нас, бере в полон своєю мелодійністю. Слухаючи її, ми завмираємо від щастя і насолоди. Треба мати особливу душу, щоб любити музику: чути мелодію у співі вітру, шурхотінні листочків на деревах, у звуках морських хвиль, у весняних щебетаннях птаства чи в різнобарвному розмаїтті квітучих луків.

Нещодавно учні 3 - Б та 3 - В класів відвідали Каланчацьку школу естетичного виховання. Нас радо зустріли викладачі та учні закладу. Своїми співучими голосами діти намагалися донести до глядачів всю красу музики, а коли по залу розлетілися чарівні звуки фортепіано, скрипки, синтезатора, акордеона, баяна, гітари та бандури, діти сиділи замріяні, ніби в казці.

Хочемо подякувати Микитюк Тетяні Анатоліївні, ведучій концерту, яка за короткий час познайомила школярів з багатьма музичними інструментами та розповіла про історію їх виникнення.

Ніщо так сильно не впливає на душу людини, як чудова музика. Тому вона є вічним, невичерпним джерелом для кожного з нас. Всі присутні отримали великий заряд позитивних емоцій.