Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Тижні знань безпеки життєдіяльності та

безпеки дорожнього руху в школі

       З 2 по 12 листопада учні 1-11 класів брали активну участь у виховних заходах, відповідно до планів тижня знань безпеки життєдіяльності та тижня безпеки дорожнього руху. В школі проводилася цілеспрямована профілактична робота щодо попередження травматизму, популяризації знань правил безпеки життєдіяльності серед дітей та роз’яснювальна робота серед учнів до оволодіння навичками правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Вчителі впроваджували різноманітні методи навчання дітей дорожній грамоті, спрямованої щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод та безпеці життєдіяльності.

     Класні керівники протягом двох тижнів провели тематичні години спілкування «Небезпека вдома і на вулиці». Учні початкової ланки переглянули мультфільми, присвячені правилам дорожнього руху, а також, між учнями 1-4 класів відбувся конкурс малюнків «Небезпека очима дітей», де найактивнішими стали учні 3-Б класу. 12 листопада наймолодші школярі учні 1-Б класу показали казку-інсценівку «Пригоди Іванка на вулиці». Бібліотекар Ілязова І.С. організувала книжкову виставку «Безпека на дорозі» для учнів 5-8 класів, що працювала 9 та 10 листопада у шкільній бібліотеці. Учні 9-11 класів брали участь у конкурсі на найкращу розробку вікторини для однолітків «Виживання в екстримальній ситуації». 5 листопада учасники гуртка «Юний рятувальник» провели конференцію «Школа безпеки» для учнів 9-10 класів, де охопили важливі питання безпеки життєдіяльності та дорожнього руху.