Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

              

За доброю традицією щорічно, напередодні різдвяних свят з ініціативи адміністрації та за сприяння ради школи, учнівської ради, батьківської громадськості та безпосередньої участі й особистої фінансової підтримки голови загальношкільного батьківського комітету Желдакової Т.В. та учня 11-Б класу Горщарука Дениса, який другий рік поспіль бере на себе відповідальну роль Діда Мороза, щоб принести в оселі цих родин відчуття радості й справжнього різдвяного дійства з новорічними привітаннями та подарунками.

         Відвідуючи з благодійною місією сім'ї соціально вразливих категорій дітей, які потребують підвищеної педагогічної уваги й нашої участі, неможливо не перейнятися тією доброзичливою родинною атмосферою гостинності, домашнього затишку й тепла, з яким вони зустрічають довгоочікуваних і бажаних гостей.

       Користуючись нагодою, хочеться доземно вклонитися батькам і рідним цих діточок за їх нелегку батьківську ношу, за любляче материнське серце, за бабусину турботу і щирі сльози вдячності, за їх життєву посвяту, віру і любов й нашу спільну радість, яку щиросердно даруємо дітям.

                                                                       Л.Бучевська,

                                                                        практичний психолог