Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Ти вічний біль - Афганістан

         Офіційно афганська війна тривала з 25 грудня 1979 року до 15 лютого     1989 року, тобто 2 тисячі 238 днів.Це була страшна війна, що розтяглася на цілих 10 років. 15 лютого 1989 року останній радянський солдат покинув Афганістан. Нині цей день в Україні відзначається як День пам’яті жертв локальних війн і миротворчих операцій.

       11 лютого 2016 року в школі відбулася тематична зустріч для учнів   10-11 класів, приурочена до 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. На зустрічі були присутні воїни –інтернаціоналісти   Шередько Віктор Іванович – голова районної спілки воїнів-афганців та учасник бойових дій в Афганістані Бірюк Микола Миколайович.

       У боях воїни проявили справжню мужність та героїзм. Ми завжди повинні пам’ятати воїнів, як героїв, що до кінця виконали свій військовий обов’язок і присягу. Саме за мир віддали свої життя всі, хто зі зброєю в руках йшов у бій.