Новини

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Нова поліція на допомогу школярам

   15.03.16р. у Каланчацькому відділенні поліції Новокаховського ВП ГУНП України в Херсонській області відбулася екскурсія для учнів 8-Б класу Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.Метою заходу була організація змістовного дозвілля підлітків, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі, знайомство зі специфікою роботи українських поліцейських та розвиток позитивної взаємодії між поліцією та школою.

Учні розпочали свою екскурсію з чергової частини та навіть побували в ізоляторі тимчасового тримання Каланчацького районного відділу поліції, де капітан поліції Блозва Т.В. розповіла дітям про їх роботу та умови тримання засуджених під вартою. Діти мали можливість оглянути приміщення з середини та зробити знімки.

   Після цього всі завітали до актового залу райвідділу, де працівники закладу проводять учбові заняття та наради. Майор поліції Пащенко К.К. провів демонстрацію засобів фізичного захисту, що викликало неабиякий інтерес у підлітків.Учні мали змогу приміряти на себе каску і бронежилет, розібрати та зібрати автомат. Восьмикласники були не лише пасивними слухачами, але й активнодискутували та ставили запитання поліцейським.Згодом до бесіди долучився Сидоренко О.І, слідчий відділення поліції, який розповів про розкриття злочинів за допомогою криміналістичних засобів.

   Потім учнів провели на подвіря райвідділу, де їм продемонстрували автомобіль, у якому перевозять спецконтингент та автомобілі, які потрапили в ДТП.

   Закінчилася зустріч приємним сюрпризом для школярів – солодким частуванням, яке організував начальник Каланчацького відділення поліції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області, підполковник поліції Третьяк Андрій Леонідович . Учні залишились дуже задоволеними, а деякі з них навітьвиявили бажання в подальшому працювати у правоохоронних органах.

 Учні 8-Б класу та адміністрація Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 висловлюють особливу подяку начальнику Каланчацького відділення поліції Третьяку А.Л., начальнику сектора Каланчацького відділення поліції Пащенку К.К. та старшому інспектору Каланчацького відділення поліції Блозві Т.В. за організацію змістовного дозвілля школярів та сподіваються на подальшу тісну співпрацю.

                                                                            

Підготувала соціальний педагог

                                                                             Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1

                                                                            Зінченко Ю.С.