Виховуємо патріота України

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Подорож по країні Барвінковій

       15 жовтня 2015 року в Каланчацькій загальноосвітній                                   школі І-ІІІ ступенів відбулася урочиста подія – вступ учнів 2-х класів до шкільної дитячої організації «Тавричата». Готували дітей до посвяти педагог-організатор Глушко В.В. та класні керівники 2-х класів: Бєлєнкова Н.В., Жук Н.М., Балан І.М. На свято були запрошені батьки та адміністрація школи, крім того до організації та проведення заходу були залучені члени учнівської ради школи: Згоранець Єлизавета, Гюрджян Каріна та Нотич Анна. Другокласники ретельно готувались до свята, адже цьому сприяли й музичний супровід, оформлення сцени, святковий одяг та присутність батьків, вчителів, гостей, а також можливістьвідчути себе причетними до загальношкільних справ.

     Діти розповідали вірші про Батьківщину, відгадували загадки, впізнавали свого улюбленого казкового героя, відповідали на запитання вікторини та співали гімн нашої країни Барвінкової – «Веселкову пісню». Наприкінці свята учні дали урочисту обіцянку й були прийняті у ряди тавричат. Про приналежність до організації найменших членів великої шкільної родини говорять посвідчення, вручені кожному класу, емблеми і завдання від учнівської ради тавричанським загонам.

    Наша країна Барвінкова має свої символи, традиції, закони та правила , що допомагають учням здійснити бажання ставати сильними, здоровими, розумними, підтримують дух патріотизму, виховують в дітях любов до рідного краю, бажання бути гідними синами й доньками України.

    Успіху вам, малята, у вашій цікавій подорожі!