Виховуємо патріота України

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Ніхто не залишиться байдужими

       Станом на сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. На сьогодні, на жаль, зберігається проблема - скільки коштує життя дитини. У зв’язку з цим виникає гостра потреба в реабілітаційних центрах, заходах, здатних доповнити медико-соціальну допомогу, надати психологічний, педагогічний та інший супровід пацієнтам даної категорії. Цю роботу здійснює протягом семи  років у          м. Києві дитячий реабілітаційний Міні-Центр «Казковий Світ», в якому безкоштовно проходять реабілітацію онкохворі діти.

       Наша школа не залишилась байдужою та підтримала проект Благодійного фонду «Сильні духом» та сприяла продовженню щорічної благодійної акції «На зустріч мрії .

       27 жовтня в школі було організовано ярмарку-розпродаж хлібобулочних виробів, де взяли участь учні 5-11 класів.Комісія Каланчацької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в складі голови ради школи    Кушніренко С.В., заступника голови батьківського комітету школи Чвартковської В.В., педагога-організатора школи Глушко В.В., членів учнівської ради Козачок А.А., Корягіної Є.В., провела перерахунок грошових коштів отриманих 27 жовтня 2015 року . В результаті реалізації ярмарки-продажу товарів наданих та виготовлених учнями школи були отримані грошові кошти в сумі 1455 гривень. На виконання умов вказаної акції комісія передала 50% від зібраних коштів уповноваженому представнику Бучевській Людмилі Миколаївні в сумі 727,5 грн., для перерахунку на вказаний рахунок реабілітаційного центру «Казковий Світ».