Виховуємо патріота України

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Річниці памяті загиблого Воїна світла присвячується…

           24 січня 2016 року виповнилася річниця загибелі відважного земляка, Воїна світла, випускника школи Олександра Берези.

         28 січня 2016 року в актовій залі школи для учнів 8-11 класів проведено загальношкільний реквієм: тематичну годину пам’яті, присвячену річниці загибелі учасника антитерористичної операції на сході України Олександра Берези.

             На заході були присутні рідні загиблого: батько Береза Григорій Іванович та дружина Береза Олена Дмитрівна. Ведучі Кравченко Світлана та Чешик Глорія ознайомили учнів з життєвим шляхом Олександра. Для перегляду запропонували фільм «Герої не вмирають», знятий Херсонською телерадіокомпанією «Скіфія».               Учні 5-А класу виступили з оптимістичними віршами про світле та мирне майбутнє України. По закінченню тематичної години пам’яті батько героя закликав усіх присутніх не залишатись байдужим до всіх воїнів , які захищали та захищають нашу землю від ворогів та пам’ятати тих, хто сплатив життям за мир, спокій та злагоду в Україні.