Гіпакіріс

Гра-квест, екскурсії, спортивні змагання та багато іншого

У рамках проведення першого уроку🔔 У закладі освіти відбулися різноманітні заходи! Гра-квест, екскурсії, спортивні змагання та багато іншого

День знань

День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію! Завжди яскраве, насичене емоційність та зворушливою атмосферою!

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 03 червня 2021 року, здобувачі освіти 6-А класу ознайомилися
з роботою територіального центру № 6546 регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

І пролунав останній дзвінок


Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить ...
Останній дзвоник пролунав для здобувачів освіти ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1» та філії, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного.
Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями та капітальним ремонтом приміщення корпусу №1, свято Останнього дзвоника в опорному закладі та філії проведено окремо у межах одного класу.
Для учнів 1-4 класів класні керівники приготували та провели 28 травня 2021 року низку різноманітних заходів. Це були і урок-гра «Здрастуй, літо!», і години спілкування «Ура, канікули!», і квест-гра «Симфонія шкільних буднів», і урок-презентація «Прощавай, початкова школо!», і вікторина «Шкільне життя», і квест «Канікули».
Цього дня свято було по-своєму особливим, адже останнім акордом став дзвінок, який пролунав з рук директора ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» Оксани Борисівни Пономарьової.
Для здобувачів освіти середньої ланки (5-10 класи) класні...

Пам'ятайте, коронавірус становить небезпеку.

Як сміття шкодить річкам та морям

Шановні наші учні, батьки, колеги!
Ура! Ми йдемо до школи! Нарешті!

Але, щоб наше навчання не перервалося знову, просимо усіх дотримуватись простих правил, а саме:

· 1 вересня 2020р святкуватимемо у новому форматі: свято для учнів 1-х та 11-х класів відбудеться перед корпусом №1 о 8.15; для інших класів початок о 8.00 - місце. формат, організація та саме свято визначають класні керівники, долучається батьківська та учнівська громадськість. Не забуваємо про ЗІЗ у приміщенні закладу освіти та соціальній дистанції на подвір’ї та у коридорах !

· З 01.09.2020р вхід у приміщення опорного закладу, філії батьків, бабусь, дідусів, інших родичів заборонено. Заходять у приміщення учні, вчителі. технічний персонал. Просимо поставитись до цієї інформації з розумінням.

· Усіх учнів з 07.40 год. зустрічають класні керівники ( НУШ, початкова школа  – на подвір’ї закладу, інші класи – у класних кімнатах);

· У кожному корпусі на вхід\вихід відкрито по два входи, та для кожного класу визначено схему руху лише одними сходами чи одним коридором. ( куди й кому рухатись – інформація у класних керівників).При входах розміщено антисептики для обробки рук. По всій школі ходити не дозволяється.

· Під час перерв всі учні , вчителі, техперсонал , чергові адміністратори  ходять у масках, на уроках маски дозволено знімати і учням, і вчителям. Пам’ятаємо : зміна одноразових масок через кожні 3 години. Для використаних масок на всіх виходах знаходитимуться контейнери для утилізації використаних масок.

· Вчителі, техперсонал перед входом у заклад освіти проходитимуть температурний скринінг. Учні – візуальний огляд черговими адміністраторами та класними керівниками.

· Просимо батьків щоранку здійснювати домашній температурний скринінг та не відпускати  дітей на заняття з температурою,  головним болем, нежитем. При виявленні цих ознак у учнів батьки будуть повідомлені та терміново змушені будуть забрати дитину із закладу освіти. Заклад освіти при виявлення вищезазначених симптомів в обов’язковому порядку повідомлятиме інформацію про учня та його стан у відділ освіти та швидку медичну допомогу;

· Бажано, щоб кожен учень мав запасні масочки, пляшечку  з питною водою та, при бажанні і можливості, власний маленький антисептик.

· Особливості організації харчування усім повідомлять класні керівники.

 З повагою директор закладу освіти.

Безпека на канікулах

Тренінг від Червоного Хреста

Товариства Червоного Хреста України, організувало тренінг з базових навиків "Перша допомога". Вчителі фізичної культури Любонько Є.В. та Боднарук К.Ю. відвідавши даний тренінг, набули певних вмінь та навиків надання першої медичної допомоги і отримали відповідні сертифікати.

Вручення свідоцтв 9-им класам

Традиційно, на початку червня, здобувачам освіти 9-х класів вручається їх перший, серйозний документ про базову загальну середню освіту. Тож сьогодні, учні 9-А та 9-Б класів, дотримуючись карантинних умов отримали свої свідоцтва. Вітаємо! Бажаємо успіхів на життєвому шляху!

 

Графік підсумкових контрольних робіт за рік 1 (філія)

ГРАФІК ПІДСУМКОВИХ РОБІТ З ОСНОВНИХ ПРЕДМЕТІВ
ЗА 2019-2020 Н.Р. УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ОЗ «КАЛАНЧАЦЬКИЙ ЗПЗСО №1»

Увага! Шановні учні, батьки, вчителі!


Цей навчальний рік закінчуємо дистанційно.Завдання та дати підсумкових контрольних робіт за ІІ семестр (рік) можна буде знайти на ЕОП Google classroome, сайті закладу освіти("Дистанційне навчання", "Інформація для батьків").Памятаємо:усі завдання будуть оцінюватись, а оцінки занесені до класних журналів.Просимо поставитись до даної інформації серйозно та відповідально.
Усім здоров'я:фізичного та психологічного!Все буде добре!

Шановні наші учні, батьки!


Карантин та дистанційне навчання продовжено.Знову ж таки завдання для всіх класів до 08.05. включно ви знайдете на нашому сайті kalan-school1.org.ua .У кого відсутня технічна можливість працювати через ЕОП та МД, класні керівники повідомлять вам про завдання, виконання обов'язкових робіт з основних предметів у інший спосіб (телефон, пошта, особиста зустріч (будь ласка, з дотриманням правил карантину)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕРМІНИ ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ
ДО 1-х ТА 10-х КЛАСІВ у 2020 році

Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська
школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів.
Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.
Також, за класом закріплено такі телеканали:
5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
6 клас – ZOOM та News One
7 клас – 5 канал та ZIK
8 клас – Індиго та УНІАН
9 клас – Рада та UA:Культура
10 клас – UA:Перший
11 клас – М1
Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину.
Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Інформація: Коронавірус

ОНОВЛЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ
Шановні учасники освітнього процесу нашого опорного закладу та філії! З 06.04.2020 р. по 24.04.2020 р. заклад освіти працює з учнями знову дистанційно, але оновлено:
- базовою платформою для обліку навчальної роботи стає Google Classroom;
- допоміжний характер для зручної дистанційної роботи і далі мають "Мій клас", "На урок";
- спілкуємось у якісних та зручних відеочатах Skype, Zoom;
- кому зручно, використовуємо Viber, Telegram.
Усім, хто не має технічної можливості працювати з ЕОП, зателефонують класні керівники та проінформують про завдання від вчителів.
Також повідомляємо про телетрансляцію уроків на українських каналах. Всім здоров'я і до зустрічі у стінах рідного закладу.

Що треба знати про коронавірус