Квест «Тарас Шевченко: цікаво та повчально»

У рамках відзначення річниці народження великого генія українського народу між учнями 2-А, 3-А, 4-В класів був проведений квест «Тарас Шевченко: цікаво та повчально». Граючись, діти розширили свій кругозір щодо життя і творчості Т.Г.Шевченка. Даний захід сприяв вихованню національної самосвідомості, любові до української культури та почуття гордості за Україну, сформував у вихованців груп подовженого дня уміння працювати в команді,  розвинув здатність до взаємодії, взаємодопомоги. Розвинув творчі здібності, кмітливість, спостережливість. Адже, щоб досягти успіхів учні мали подолали сім станцій – «Математична», «Музична», «Поетична», «Родинна», «Театральна», «Художня», «Бібліотечна». Незважаючи на «перешкоди», діти отримали безліч позитивних емоцій та солодкі призи!

День рідної мови

Вікторина  до  Міжнародного дня рідної мови «Подорож океаном рідної мови» ( 4- Б клас Овчаренко В.М.)

Учні 4-Б класу (класний керівник Овчаренко В.М,)  взяли участь у районному  конкурсі «Букет замість ялинки»

Каланчак минулого століття

Зустріч  учнів 1-В класу з Бучевською Людмилою Миколаївною була особливо  хвилюючою, адже відбулася в стінах шкільного музею. Розповідь завідувачки музею про Каланчак минулого століття, про ІІ світову війну не залишила байдужим жодного маленького слухача.

 

Різдвяний день зі службами оперативного реагування

Різдвяний день зі службами оперативного реагування вдався! Сім’я Маслових  отримала задоволення від спілкування з оперативниками. Юрко, учень 1-В, разом зі  старшою сестричкою Софійкою проїхався на службовій автівці «копів», випробував гучномовець та спецсигнал. Навіть приміряв службове спорядження.

 

Подорож до Першокласії

У  1–В та 1-Б класі відбулося свято – квест «Подорож до Першокласії». «Королева» Першокласії  підготувала для дітлахів цікавий маршрут. Учні мали змогу перевірити свої знання з мовно-літературної  галузі та математичної. Спортивні досягнення їм також знадобилися. Адже, перш ніж знайти країну Першокласію, дітям довелося побувати в «королівствах» Науки, Спорту та Знань.

 

Урок в 4-В класі з інклюзивним навчанням на тему: «Чемним треба бути скрізь».

Цікаві завдання в групаx та в параx. Вирішення різниx  життєвиx  ситуацій.

Заxоплююча гра- квест « Стежинами рідного краю» в 4-В класі з інклюзивним навчанням.

Школярі із задоволенням виконували завдання і кожен отримав солодкий приз.

Урок «Податкова освідченість школяра»

Урок «Податкова освідченість школяра» в 4-В класі з інклюзивним навчанням, який провела старший державний інспектор Каланчацької державної податкової інспекції, Ярошенко Ольга Сергіївна. Діти отримали багато інформації та подарунки.

Свято здоров'я в 4-В класі.