Основи здорового харчування

Святкування "Всесвітнього Дня Читання"

Учні 5-Б класу долучились до святкування "Всесвітнього Дня Читання" вголос і поділились своїми теплими, домашніми фото читання вголос своїх улюблених книжок зі своїми рідними людьми.

Пам'яті героїв крут

Сто два роки тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків.
Бій під Крутами відбувся на залізничній станції «Крути» в сучасній Чернігівській області, за 130 кілометрів від Києва. Тривав він понад п'ять годин.

 

Лінійку пам'яті для учнів 8-11 класів підготували учні 10-А класу, класний керівник Ремез В.І

9 листопада - День української писемності та мови

Любіть красу своєї мови,
Звучання слів і запах слів:
Це квітка ніжна і чудова
З широких батьківських степів.
Всі каравани знайдуть воду
В краю пустель і злих негод:
Як річка, з роду і до роду,
Там мова з’єднує народ.
-Терень Масенко-


9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
Цьогорічне відзначення Дня української писемності та мови в ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» розпочалося з урочистого відкриття свята. Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.
Упродовж дня проводилися різні заходи: конкурси, квести, вікторини. Також сьогодні на Українському радіо традиційно відбувся радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Учні 7-11 кл. долучилися до цієї акції.
Сьогодні у нашому закладі ще проходив I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь учні 3-11 класів. Дякуємо за участь і хай переможе сильніший!
Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

Гіпакіріс №82

Ну ось і пролунав перший дзвоник в ОЗ “Каланчацький ЗПЗСО №1”.


Перший дзвоник-новий, цікавий. Першокласники проходили квест-знайомство з закладом, учні 2-4 класів, відвідали осередок "Митців-мандрівників", 5-ті класи-здійснили захоплюючу подорож хімічними, фізичними та біологічними науками, 6-7 класи, відвідали осередок "Спорту та здоров'я", 8-10 класи,відвідали осередок "Ритму і танцю". Вітаємо усіх з початком нового навчального року, бажаємо творчих злетів і перемог!

Червоні вітрила

06 вересня 2019 року в с.м.т. Лазурне на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила» проходив обласний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться щорічно, з метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження життя людей, а також навчання правилам безпеки життєдіяльності. Каланчацька команда ДЮП «Фенікс» в складі 6 чоловік: Кім Вікторії, Нотич Анни, Руденко Катерини, Бабич Мілени, Пономарчук Юлії, Бруяка Дар'ї під керівництвом Попкової Юлії Юріївни взяла участь у фестивалі .Під час виступу підкорювала глядачів своїм знання пожежної справи, артистизмом та кмітливістю, за що отримала перемогу в номінації «Актуальність теми». Всі учасники отримали грамоти і призи від Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області та спонсорів. Дякуємо команді за участь та бажаємо творчої наснаги.

Учнівське самоврядування ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1»

Ярмарок

06 грудня в ОЗ "Каланчацький ЗПЗСО 1" пройшов благодійний ярмарок "На зустріч мрії". Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до проведення ярмарку, у ході якого зібрано 5492 гривні 25 копійок.

Вчимося бути толерантними

ТРЕНІНГ: "Вчимося бути толерантними"
Мета: сформувати в учнів чітке уявлення про толерантність; стимулювати їх уяву у пошуках власного розуміння толерантності;сприяти формуванню цінісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок.

Квест «Лідер+»

Україна - країна нескорених
В історію нашої країни увійшла ще одна подія, яка змінила державу, народ, наше життя. Україна стала територією Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Коли вислів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу», став не просто для сучасної історії української нації словами гімну, це стало станом душі.
З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов двохетапний урочистий захід для школярів громади. Він вкотре нагадав молодому поколінню про минулі роки та змусив зазирнути у світле майбутнє.
Після закінчення урочистої частини відбувся квест «Лідер+»
Школярі розділились на команди і працювали на семи маршрутних станціях. На кожній станції вони отримували завдання , з якими повинні були справитись протягом 5 хвилин.
Впродовж всього квесту жодне дитяче обличчя не було засмученим, а лиш зацікавлення і радість світилася в очах підлітків.Ми отримали І-місце!!!