Досягнення

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

Конкурс «Перлина натхнення»


Участь в конкурсах педагогічної майстерності − показник успішності вчителя. Успішність − це динамічна і формуюча якість − це досвід, індивідуальний стиль діяльності, інтуїція і стратегія інноваційної поведінки.
З метою пошуку серед працівників освіти Херсонщини творчих талановитих педагогів, які мають досвід складання та написання сценаріїв, проведення виховних та розважальних заходів для дітей був організований обласний (заочний) конкурс «Перлина натхнення» започаткований за ініціативою управління освіти і науки обласної державної адміністрації та Херсонського державного будинку художньої творчості, у якому взяли участь наші вчителі початкових класів Бєлєнкова Н.В., Жук Н.М. та стали переможцями – мають диплом І ступеня у номінації «Національно-патріотичне виховання (краєзнавчі свята)» (наказ № 28 від 22.02.2021 року).
Вітаємо та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Вчитель року-2020

Цього року учасником всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2020» стала  Стринжа Лариса Іванівна, яка посіла ІІ місце у номінації «Початкове навчання».  Її творчість,  професійну майстерність та  педагогічний талант високо оцінили члени журі.

 

Учні 3-Б класу - кращі читачі районної дитячої бібліотеки.

Досягнення