Виховні заходи

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/cocon251/kalan-school1.org.ua/templates/design_control/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 158

День рідної мови

Вікторина  до  Міжнародного дня рідної мови «Подорож океаном рідної мови» ( 4- Б клас Овчаренко В.М.)

Учні 4-Б класу (класний керівник Овчаренко В.М,)  взяли участь у районному  конкурсі «Букет замість ялинки»

Каланчак минулого століття

Зустріч  учнів 1-В класу з Бучевською Людмилою Миколаївною була особливо  хвилюючою, адже відбулася в стінах шкільного музею. Розповідь завідувачки музею про Каланчак минулого століття, про ІІ світову війну не залишила байдужим жодного маленького слухача.

 

Різдвяний день зі службами оперативного реагування

Різдвяний день зі службами оперативного реагування вдався! Сім’я Маслових  отримала задоволення від спілкування з оперативниками. Юрко, учень 1-В, разом зі  старшою сестричкою Софійкою проїхався на службовій автівці «копів», випробував гучномовець та спецсигнал. Навіть приміряв службове спорядження.

 

Подорож до Першокласії

У  1–В та 1-Б класі відбулося свято – квест «Подорож до Першокласії». «Королева» Першокласії  підготувала для дітлахів цікавий маршрут. Учні мали змогу перевірити свої знання з мовно-літературної  галузі та математичної. Спортивні досягнення їм також знадобилися. Адже, перш ніж знайти країну Першокласію, дітям довелося побувати в «королівствах» Науки, Спорту та Знань.

 

Урок в 4-В класі з інклюзивним навчанням на тему: «Чемним треба бути скрізь».

Цікаві завдання в групаx та в параx. Вирішення різниx  життєвиx  ситуацій.

Заxоплююча гра- квест « Стежинами рідного краю» в 4-В класі з інклюзивним навчанням.

Школярі із задоволенням виконували завдання і кожен отримав солодкий приз.

Урок «Податкова освідченість школяра»

Урок «Податкова освідченість школяра» в 4-В класі з інклюзивним навчанням, який провела старший державний інспектор Каланчацької державної податкової інспекції, Ярошенко Ольга Сергіївна. Діти отримали багато інформації та подарунки.

Свято здоров'я в 4-В класі.

Година спілкування  «Чи знаєш ти свої права, дитино?»

Незабутні  миті   спілкування з ровесниками, що навчаються за НПП «Інтелект України» в м. Покровськ Донецької області. Цього разу на скап –зв’язку учні 3-А класу з класним керівником Стринжею Л.І. проводять спільну годину спілкування  «Чи знаєш ти свої права, дитино?».